MEGAGARAJ | Araç Kiralama, Rent a Car, Oto - Filo Kiralama
"Araç Kiralamanın
Hızlı ve Kolay Yolu"
Araç Kategorisi
Markalar
BMW
Diyarbakır
Model Yılı
ve üzeri
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Yolcu Sayısı
ve üzeri
Günlük Km. Sınırı
Diğer Özellikler
Teslimat Seçenekleri
Multimedya
Kiralık BMW Diyarbakır

Kiralık BMW Diyarbakır

ARAMA SONUÇ LİSTESİ
Awis Diyarbakır Oto Kiralama
D
M
10
3
2013
400
B
/ Adrese Teslim / / Havaalanı / / Otogar /
Firma Adresi: Havaalanı (DIY) / Diyarbakır
FİYATA NELER DAHİL ?
FİYATA NELER DAHİL ?
Full Kasko
Zorunlu Trafik Sigortası
Havaalanı Teslim / İade
Otogar Teslim / İade
Adrese Teslim / İade
Navigasyon
HGS
Tüm Vergiler Dahil
EKSTRA HİZMETLER
EKSTRA HİZMETLER
3
Gün
200
TL / Gün
600
TL / Toplam

Diyarbakır’da Araç Kiralama İçin Doğru Yerdesiniz

 

     Diyarbakır’da araç kiralama hizmetine ihtiyaç duyanlar için en doğru adres olan jetoto.com, şehirde araç kiralama hizmeti sunan pek çok üye firmasını sizlere ulaştırmaktadır.

     En seçkin Diyarbakır Oto Kiralama firmalarının, sitemize üyeliği bulunmaktadır. Geniş firma ve araç yelpazesi ile kriterlerinize uyan araç ve hizmeti mutlaka bulabileceğiniz sitemiz üzerinden, firmalara ait bilgilere ve araç kiralama detaylarına ulaşabilmeniz mümkündür.

 

En Doğru Seçimi Yapmak İçin Özel Aramayı Deneyin

 

     Arama motoruna, kriterlerinizi belirterek detaylı sonuçlara ulaşabileceğiniz ilan satırında; araçlara ait renk, model, yıl gibi bilgilerin yanında, kiralama şartları, ek hizmet bilgilerine de kolayca ulaşabileceğiniz basit ve kullanışlı bir tasarım oluşturulmuştur. Sıralama ve filtreleme seçenekleri ile arama sonuçlarına kendiniz yön verebilirsiniz.

     Özel arama seçeneği ile çok daha detaylı arama yapabileceğiniz gibi size uygun kampanya ve indirim avantajlarında da faydalanabilmektesiniz. Kiralamak istediğiniz gün sayısına göre sizlere toplam maliyetini sunan, şeffaf bir çalışma sistemi ile, merak ettiğiniz her bilgiyi paylaşmaktayız.

 

Diyarbakır’da En Hesaplı Kiralık Araçlar Bu Sitede

 

     Doğu Anadolu’nun gözde şehri Diyarbakır, büyükşehir unvanına sahip olup, merkez ve çevre ilçelerinde pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Oysa jetoto.com’da tüm firmalar bir tık uzağınızda yer alır. Sizin için en hesaplı ve en uygun sözleşmeyi yapabilmeniz için Diyarbakır Araç Kiralama firmalarından ve sizlerden herhangi bir ücret, komisyon gibi masraflar talep edilmemektedir.

     Diyarbakır’da dilediğiniz marka aracı ve ek hizmetleri talep etmek için, online teklif al hizmetinden faydalanabilirsiniz. Online teklif al butonuna tıklayarak karşınıza çıkan forma isteklerinizi detaylı olarak belirterek talebinizi iletebilirsiniz. 

     Jetoto.com olarak talebinize uygun teklifleri alabilmeniz için Diyarbakır merkez ve çevre ilçelerdeki tüm Diyarbakır Kiralık Araç firmalarına talebiniz ulaştırılır. Bu şekilde firmalardan en iyi ve uygun teklifleri alabilirsiniz.

 

Herkese Göre Bir Çözüm, Bizde Var

 

     Diyarbakır Rent A Car firmalarımızda günlük araç kiralama hizmetinin yanı sıra; uzun dönem araç kiralama, VIP araç kiralama, minibüs kiralama, şoförlü araç kiralama hizmeti alabilir, havaalanı transferi veya ören yeri turistik gezi hizmetleri talep edebilirsiniz.

     Diyarbakır Araç Kiralama firmalarımızın fiyat ve hizmet politikası tamamen şeffaf olup, arama sonucu karşınıza çıkan listede ana bilgiler iletilmektedir. İlginizi çeken ilanın detaylarına bakmak ve firmayla irtibata geçmek için ilana tıkladığınızda açık ve anlaşılır şekilde tüm bilgilere ulaşabilmektesiniz.

 

Diyarbakır - İlçeler
Marka
Model
Kategoriler
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Günlük Km. Sınırı
Diğer Özellikler
Teslimat Seçenekleri
Multimedya
Awis Diyarbakır Oto Kiralama
Dizel
Manuel
2013
3
10
Havaalanı (DIY) / Diyarbakır
Araç Kirala