MEGAGARAJ | Araç Kiralama, Rent a Car, Oto - Filo Kiralama
"Araç Kiralamanın
Hızlı ve Kolay Yolu"
Araç Kategorisi
Markalar
Citroen
Ankara
Model Yılı
ve üzeri
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Yolcu Sayısı
ve üzeri
Günlük Km. Sınırı
Diğer Özellikler
Teslimat Seçenekleri
Multimedya
Kiralık Citroen C5 Yenimahalle

Kiralık Citroen C5 Yenimahalle

ARAMA SONUÇ LİSTESİ
Pekcan Oto Kiralama
D
O
5
5
2012
250
B
/ Adrese Teslim / / Havaalanı / / Otogar /
Firma Adresi: Çankaya / Ankara
FİYATA NELER DAHİL ?
FİYATA NELER DAHİL ?
Full Kasko
Zorunlu Trafik Sigortası
İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası
Havaalanı Teslim / İade
Otogar Teslim / İade
Adrese Teslim / İade
Tüm Vergiler Dahil
EKSTRA HİZMETLER
EKSTRA HİZMETLER
Ek Sürücü
10 TL
Bebek/Çocuk Koltuğu
15 TL
Navigasyon
10 TL
Bayan Müşteriye Özel Bayan Şoför
100 TL
3
Gün
175
TL / Gün
525
TL / Toplam

Yenimahalle Araç Kiralama

 

     İnternetin sonsuz bir bilgi kaynağı olduğu hep söyleniyor ama internette ne aradığınızı bilerek dolaşmanız da önemlidir. Yoksa ihtiyacınız olan bilgiye ulaşana kadar bir sürü zaman kaybedebilirsiniz. Özellikle seçeneğin çok olduğu alanlarda size yardımcı olacak bir rehbere ihtiyaç duyarsınız.

     İşte Ankara Yenimahalle’de kiralık araç gibi bir konuda size bu yardım sitemiz tarafından sunuluyor. Talebiniz neyse, nasıl bir taşıt arıyorsanız, hangi koşullarda arıyorsanız sitemiz filtreleme yapıyor ve isteğinize cevap verecek Yenimahalle Araç Kiralama seçeneklerini size sunuyoruz.

     Aynı zamanda ‘Online Talep Al’ bölümümüz de yer alan ‘Uzun Süreli Araç Kiralama’ , ‘Filo Kiralama’ , ‘VİP Kiralama’ vb. formlardan ihtiyacınız olanı doldurarak yolladığınızda, biz bu formları Ankara Araç Kiralama firmalarına ve Ankara Filo Kiralama firmalarına yolluyoruz. Bütün firmalar şartlarınıza uyacak karşı tekliflerini size hemen gönderebiliyorlar. Böylece sanal bir kiralık araba pazarında dolaşmış gibi, sizde en uygun aracı bulabiliyorsunuz. 

     Arz ve talebi bir araya getiren sitemiz size internetin hızını tam olarak göstermiş oluyor. Bulunduğunuz yer Yenimahalle olsun, sadece bu semt ile kısıtlı değilsiniz, buradaki ve Ankara’daki kiralık araçlara ulaşmış oluyorsunuz.  

 

Yenimahalle’de ve Başka İlçelerde jetoto.com farkı..

 

     1950’li yıllarda kurulmaya başlanan Yenimahalle bugün kalabalık bir yerleşim merkezi. Çok sayıda resmi binaların yanında, Ankara Hipodromunun da bulunduğu bu ilçede, Yenimahalle Rent A Car sektörünün oluşmasında büyük bir geçerlilik meydana getirmiştir. Nüfusun arttığı bölgelerde araç kiralama sektörünün artacağı ekonomik bir gerçektir.

     Rent a car işi de hizmet sektörünün bir parçası olarak bugün özellikle iş dünyası için bir ihtiyaç halini almıştır. Araba kiralaması gereken kişinin bütün firmaları dolaşmasına gerek yok. Zaten büyük şehir yaşantısında buna pek imkan vermemekte.

     Müşteriler ile firmaları bir araya getiren, firmalar ile direk teması sağlayan ve bir aracı kurum olmaktan öte, bu iş için bir ücret talep etmeyen sitemiz böylece Yenimahalle’de faaliyet gösteren kiralık araç firmalarının il bazında, hatta çok daha geniş alanlarda çalışabilmesine olanak sağlıyor.

     Sağlanan bu pazar genişlemesi kazancı çoğaltıyor. Firma açısından, tanıtım maliyeti azaltıyor ama iş yoğunluğunu artıyor.

 

Hızlı ve Detaylı Aramalar

 

     Ankara’ da yer alan rent a car firmalarına ait ve BMW markası olan tüm kiralık araçları bir arada görmek istermiydiniz? Veya Mercedes ve diğer tüm markalar. Yapmanız gereken sol bölümümüz de yer alan filtreleme seçeneklerimizden faydalanmak ve bir marka seçmek. Örnek olarak,Bmw Kiralama Ankara’ , ‘Kiralık Mercedes Ankara’ seçeneklerine tıklayabilirsiniz.

     Sitemizden araç segmentlerinin hepsini hızlı arama ile filtreleyerek bulabilirsiniz. Detaylı aramalarda ise araçların teknik durumlarını, sigorta durumlarını, hatta yabancı dil bilen özel sürücüye kadar bütün ayrıntıları ile Yenimahalle Araç Kiralama firmalarını görüntüleyebilirsiniz.

     Kampanya ve indirim kısımlarına da göz atmayı unutmayın. Örneğin kamu personelisiniz veya öğrencisiniz, sizlere yönelik olarak yapılan indirim kampanyalarını, kiralık araç ilanlarının alt kısmından veya ‘Özel Arama’ bölümümüzden aratarak görüntüleyebilirsiniz.

Ankara - İlçeler
Marka
Model
Kategoriler
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Günlük Km. Sınırı
Diğer Özellikler
Teslimat Seçenekleri
Multimedya
Pekcan Oto Kiralama
Dizel
Otomatik
2012
5
5
Çankaya / Ankara
Araç Kirala