MEGAGARAJ | Araç Kiralama, Rent a Car, Oto - Filo Kiralama
"Araç Kiralamanın
Hızlı ve Kolay Yolu"
Araç Kategorisi
Markalar
Kars
Model Yılı
ve üzeri
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Yolcu Sayısı
ve üzeri
Günlük Km. Sınırı
Diğer Özellikler
Teslimat Seçenekleri
Multimedya
Kars Rent a Car

Kars Rent a Car

ARAMA SONUÇ LİSTESİ
Vizyon Oto Kiralama
D
M
5
4
2015
B
/ Adrese Teslim / / Havaalanı / / Otogar /
Firma Adresi: Havaalanı (KSY) / Kars
FİYATA NELER DAHİL ?
FİYATA NELER DAHİL ?
Full Kasko
Zorunlu Trafik Sigortası
Havaalanı Teslim / İade
Otogar Teslim / İade
Adrese Teslim / İade
Tüm Vergiler Dahil
EKSTRA HİZMETLER
EKSTRA HİZMETLER
Tek Yön Teslim (Şehir Dışı)
Sorunuz
Bayan Müşteriye Özel Bayan Şoför
70 TL
3
Gün
90
TL / Gün
270
TL / Toplam

Kars Rent A Car

 

     Kars Araç Kiralama alanında ilan vermek isteyen kiralama şirketlerine ve kiralama yapmak isteyen müşterilere kiralık araç ilanları hizmetleri ücretsiz olarak sunulmaktadır. Jetoto sitesinde aramalar özel filtrelerle yapılmakta olup sitede esnek ve hızlı alt yapı hizmetleri sunulmaktadır. Sitede görsel ve dizayn açıdan tüm araç özelliklerini anında görebilmeniz kolay hale getirilmiştir. Jetoto sitesinin kullanışlı ve işlevsel yapısı ile araç kiralama firmalarına ulaşmak artık çok eğlenceli.

 

İstediğiniz Modelde Ve Fiyatlarda Araç Bulmak İçin

 

     Kısa sürede çeşitli araçlara, modellere, araç tiplerine ulaşmanız ise çok kolay. Kars Rent A Car hizmetleri sunan sitemizde istediğiniz araçlara ulaşarak özel filtrelerle firmaları görmeniz ise oldukça kolay. Kars da yer alan tüm araç firmalarına ulaşmak ve hepsinden teklifler alarak karşılaştırmalar yapıp en uygununu bulmak ise hayal değil. Cebinize ve bütçenize uygun araç tiplerinden istediğinizi kısa sürede seçmek elinizde.

 

Özel Filtrelemeler İle Araç Kiralama Hizmetleri

 

     Araç kiralama sektörü alanında istenilen araca ve özelliklerine anında ulaşmak elinizde. Kars ilinde de ister otogar, ister şehir içi ya da istediğiniz alanda araca sahip olmak ve kiralama hizmetlerini anında kolaylaştırmak da jetoto da çok kolay. Oto kiralama hizmetlerine ulaşmak için Kars ilinde yer alan tüm firmaları özel filtrelemeler ile görmek çok kolay. Konfor, rahatlık, ekonomik kiralama hizmetlerinden istediğinizi seçmek ise sizin elinizde. Jetoto sitesinde benzin kullanımı, aracın kişi kapasitesi, üretim yılı, kaç km kullandığı, modeli, vites tipi gibi özellikleri de bulmanız kısa sürede çok kolay hale geldi.

 

Rent A Car Firmalarıyla İletişime Geçmek İçin Yapmanız Gerekenler

 

     Özel aramalar ile Kars da yer alan Oto Kiralama ilanları arasından istediğiniz araç özelliklerine göre tüm modelleri görüp kolaylıkla seçebilirsiniz. Kars’a gelmeden önce araç kiralama hizmetlerine ulaşarak işlerinizi kısa sürede çözümlemek için sitemizi tercih edebilirsiniz. Kars ve ilçelerinde yer alan rent a car firmalarıyla iletişime geçerek trafik esnasında zaman kaybetmek, Kars Rent A Car hizmetlerini uyguna bulmak ve erken rezerve işlemlerinizi yapmak Kars ziyaretinde kolaylıklar sağlamanıza sebep olacaktır.

 

Kars - İlçeler
Marka
Kategoriler
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Günlük Km. Sınırı
Diğer Özellikler
Teslimat Seçenekleri
Multimedya
Vizyon Oto Kiralama
Dizel
Manuel
2015
4
5
Havaalanı (KSY) / Kars
Araç Kirala