MEGAGARAJ | Araç Kiralama, Rent a Car, Oto - Filo Kiralama
"Araç Kiralamanın
Hızlı ve Kolay Yolu"
Araç Kategorisi
Markalar
Mercedes
İstanbul
Model Yılı
ve üzeri
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Yolcu Sayısı
ve üzeri
Günlük Km. Sınırı
Diğer Özellikler
Teslimat Seçenekleri
Multimedya
Kiralık Mercedes 200 Maltepe

Kiralık Mercedes 200 Maltepe

ARAMA SONUÇ LİSTESİ
Toprağın Sesi Kiralama
D
M
7
3
2010
300
B
/ Adrese Teslim / / Havaalanı / / Otogar /
Firma Adresi: Kadıköy / İstanbul
FİYATA NELER DAHİL ?
FİYATA NELER DAHİL ?
Full Kasko
Zorunlu Trafik Sigortası
Tüm Vergiler Dahil
EKSTRA HİZMETLER
EKSTRA HİZMETLER
Havaalanı Teslim / İade
100 TL
Otogar Teslim / İade
50 TL
Adrese Teslim / İade
50 TL
Ek Sürücü
100 TL
Şoför
150 TL
Yabancı Dil Bilen Şoför
250 TL
Bayan Müşteriye Özel Bayan Şoför
200 TL
3
Gün
234
TL / Gün
700
TL / Toplam

Maltepe Araba Kiralama

   

    Hızlı ve güvenilir bir şekilde online olarak araç kiralamanın doğru adresi olan internet sitemiz birçok Maltepe Araba Kiralama firmasını sizler için buluşturdu. Araç kiralama firmaları tek portalda müşterileriyle buluşuyor.

     İstanbul araç kiralama firmalarının buluştuğu internet sitemiz sizleri yormadan adrese teslim seçeneğiyle kiralık araçları ayağınıza getiriyor. Bir yere gittiğinizde kiralık araç arama derdine son verebilirsiniz. Kiralık araçlarımıza sitemizi ziyaret ederek ulaşabilir ve jetoto.com üyesi Maltepe Rent A Car firmalarımızla hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

     Maltepe araba kiralama firması gibi pek çok firmanın araç kiralama şartlarını ve kiralık araçlarını görüntüleme fırsatına sahip olabilirsiniz. Online kiralık araç portalımız hem müşteriler hem de araç kiralayan firmalar için çok önemli bir yere sahiptir.

     Araç kiralayan firmaların kendilerine kolay bir şekilde müşteri bulduğu internet sitemiz kaliteli hizmet sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

 

Hızlı Araba Kiralama Hizmeti

 

     Online araç kiralama platformu jetoto.com sayesinde hızlı ve kaliteli bir şekilde araç kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitemizin oluşturduğu alt yapı ile müşteriler kısa bir süre içerisinde araçların müsaitlik durumlarına bakmak koşuluyla rezervasyon işlemlerini yürütebilmektedir.

     İstediğiniz özelliklere uygun araçları bulmak için kiralık araca ait kriterleri girerek arama yapmanız yeterlidir. Çıkan kiralık araçların puan durumlarını incelemek suretiyle araçlardaki memnuniyet oranını görüntüleme fırsatı sizleri bekliyor.  

     Ayrıca düşük puanlı araç kiralama firmaları sorgulama yaptığınızda listede yer almamaktadır. Bu durum sitemizin sizlere sunmuş olduğu özel hizmetlerden biridir. Bu sayede kiralamamanız gereken araçlar listeye dahil edilmemektedir.

 

Araç Kiralama Koşulları

 

     Araç kiralayacak kişilerin en çok merak ettiği konuların başında kiralama koşulları yer almaktadır. Araç kiralama koşulları tüm tedarikçilerle aynı şekilde gerçekleşmemektedir bu sebeple kiralık araç tedarikçisi, Maltepe Araç Kiralama firmalarının sayfalarına da göz atmanız da yarar görmekteyiz. Firma sayfalarında firmalara ait kiralama koşulları, kiralama şekilleri, kiralama için ödeme seçenekleri ve benzeri diğer ayrıntıları bulabilirsiniz.

     Araç kiralama sektörünün gelişmesiyle birlikte rekabet bir hayli artmıştır. Sitemizi ziyaret ettiğinizde en ucuz fiyata sahip araç kiralama ücretlerini bulabilir ve hemen kiralama işlemlerine başlayabilirsiniz.

     Her marka ve modelden en ucuz kiralık araçların jetoto.com da olacağının garantisini verebiliriz. Çünkü site olarak ne ziyaretçilerimizden ne de kiralık araç tedarikçisi olan Maltepe Araç Kiralama firmalarından herhangi bir komisyon veya ücret almıyoruz. Artık her kiralık araca ihtiyaç duyduğunuz da, pratik ve kolay bir şekilde kiralık araç bulabileceğiniz bir siteniz var.

İstanbul - İlçeler
Marka
Model
Kategoriler
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Günlük Km. Sınırı
Diğer Özellikler
Teslimat Seçenekleri
Multimedya
Toprağın Sesi Kiralama
Dizel
Manuel
2010
3
7
Kadıköy / İstanbul
Araç Kirala