MEGAGARAJ | Araç Kiralama, Rent a Car, Oto - Filo Kiralama
"Araç Kiralamanın
Hızlı ve Kolay Yolu"
Araç Kategorisi
Markalar
Mercedes
Antalya
Model Yılı
ve üzeri
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Yolcu Sayısı
ve üzeri
Günlük Km. Sınırı
Diğer Özellikler
Teslimat Seçenekleri
Multimedya
Kiralık Mercedes 350 Muratpaşa

Kiralık Mercedes 350 Muratpaşa

ARAMA SONUÇ LİSTESİ
NICE VIP TRANSFER
D
O
4
5
2014
200
S
Firma Adresi: Muratpaşa / Antalya
FİYATA NELER DAHİL ?
FİYATA NELER DAHİL ?
Full Kasko
Zorunlu Trafik Sigortası
Şoför
Tüm Vergiler Dahil
EKSTRA HİZMETLER
EKSTRA HİZMETLER
3
Gün
667
TL / Gün
2000
TL / Toplam

Muratpaşa Araç Kiralama

 

     Ülkemizin turizm başkenti olma ünvanına sahip Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde rent a car hizmetlerini aramak için doğru adreste bulunuyorsunuz. Muratpaşa Araç Kiralama işlemlerinizi çok yönlü değerlendirme, geniş ve özel arama seçenekleri ile esnek, aynı zamanda sıra dışı görsel tasarımlarla yüklü, jetoto.com sitesinde kolaylıkla ve kısa sürede yapabilirsiniz. Muratpaşa semtinde lüks kiralık araç ilanlarından şoförlü araç kiralamaya, VIP oto kiralamadan, araba kiralamaya dair çok sayıda işleminizi sitemiz üzerinden kolaylıkla yapmanız, hızlı erişim özelliği ile mümkün.

 

Komisyon Ücretleri Almadan Hizmet Sunan Jetoto

 

      Jetoto.com sitesi olarak bireysel müşterilerimizden ya da Muratpaşa Araç Kiralama firmalarından özel istekler talep etmiyoruz. Komisyon ücretleri almaksızın kiralık araçları bireysel müşterilerle buluşturuyoruz. Aracılık hizmetlerini yürüten sitemizde deri koltuğa sahip araçlardan, manuel/otomatik vites araçlara kadar çeşitli araç portföyü arasından, taleplerinize göre istediğinizi seçebilirsiniz. Muratpaşa semtinde bulunan oto kiralama ilanlarını en cüzi miktarlarla ve en uygun seçeneklerle, çeşitli kampanyalarla müşteri adaylarımıza sunuyoruz.

 

Son Model Araç Kiralama Hizmetleri

 

     Sitemizde araç tanıtımı yapan firmalar ise devamlı olma potansiyeline sahip müşterilerine ve uzun vadede araç kiralamak isteyen kişilere özel kampanyalar indirimler düzenlemektedir. Bu kampanyaları ilan sayfalarında sarı ve belirgin olarak yer alan bölümde tıklayarak görebilirsiniz. Muratpaşa Rent A Car firmalarının kiralık araç ilanlarını, en uygun özelliklerle siz ziyaretçilerimizin, taleplerine sunmaktayız. En iyi hizmeti almanız için güvenilir, sorunsuz ve genel anlamda son model araçları sizlere sunmaktayız. Sınırlı veya sınırsız km seçeneği sunan Muratpaşa Araç Kiralama firmaları, müşterilerine karşı anlayışlı olup km sınırlarında değişiklikler yapabilmekte, seçenekli oto kiralama hizmetlerini sunabilmektedir.

 

Özel Filtrelemeler İle Siteye Erişim

 

     Ziyaretçilerin siteye erişim sırasında fazla zaman kaybetmemeleri için filtreleme ve sıralama menüleri ayrıntılı olarak tasarlanmış bulunmaktadır. Site sayfasının solunda bulunan menüleri hızlı şekilde arayarak, özel filtreleme seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Muratpaşa ilçesinde adrese teslim, otogara, havaalanına teslim gibi özel taleplerinizi sitede hizmet veren firma sahiplerine iletebilirsiniz. Muratpaşa Araç Kiralama hizmetlerini adrese teslim seçeneğini sitede aktif hale getirdiğinizde ise Muratpaşa ilçesinde bulunan oto kiralama ilanları adrese teslimden başlamak üzere sayfada yayınlanacaktır. Firmaların tüm ileçelerde bulunan seçeneklerini görebilmeniz için arama yapılan lokasyonlarda kiralık araç ilanları yayınlanacaktır. Yani aynı anda ve öncelikli olarak Muratpaşa Rent A Car firmalarını gördüğünüz gibi Muratpaşa’da şubesi olan veya teslimat gerçekleştirebilen diğer Antalya rent a car firmalarını ve ilanlarını da görebileceksiniz.

 

Antalya - İlçeler
Marka
Model
Kategoriler
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Günlük Km. Sınırı
Diğer Özellikler
Teslimat Seçenekleri
Multimedya
NICE VIP TRANSFER
Dizel
Otomatik
2014
5
4
Muratpaşa / Antalya
Araç Kirala