MEGAGARAJ | Araç Kiralama, Rent a Car, Oto - Filo Kiralama
"Araç Kiralamanın
Hızlı ve Kolay Yolu"
Araç Kategorisi
Markalar
Mercedes
Malatya
Model Yılı
ve üzeri
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Yolcu Sayısı
ve üzeri
Günlük Km. Sınırı
Diğer Özellikler
Teslimat Seçenekleri
Multimedya
Kiralık Mercedes C Havaalanı (MLX)

Kiralık Mercedes C Havaalanı (MLX)

ARAMA SONUÇ LİSTESİ
Malatya Rentalcars
D
O
5
4
2014
200
B
/ Adrese Teslim / / Havaalanı / / Otogar /
Firma Adresi: Battalgazi / Malatya
FİYATA NELER DAHİL ?
FİYATA NELER DAHİL ?
Rent a Car Kasko
Zorunlu Trafik Sigortası
Adrese Teslim / İade
Tüm Vergiler Dahil
EKSTRA HİZMETLER
EKSTRA HİZMETLER
Mini Hasar Sigortası
25 TL
Lastik Cam Far Sigortası (LCF)
15 TL
Havaalanı Teslim / İade
40 TL
Otogar Teslim / İade
20 TL
Tek Yön Teslim (Şehir Dışı)
Sorunuz
Ek Sürücü
9 TL
Bebek/Çocuk Koltuğu
14 TL
Navigasyon
20 TL
HGS
30 TL
OGS
30 TL
Şoför
50 TL
Yabancı Dil Bilen Şoför
80 TL
Rehber
20 TL
Yabancı Dil Bilen Rehber
30 TL
Tercüman
50 TL
Bayan Müşteriye Özel Bayan Şoför
90 TL
3
Gün
247
TL / Gün
741
TL / Toplam

Malatya Erhaç Havalimanı Araç Kiralama

 

     Doğunun incisi Malatya’ya her ne sebeple gidiyor olursanız olun tüm rezervasyonlarını erkenden yaptırdığınız gibi araç kiralama işlemlerinizi de önceden yaptırmanızı öneririz. Malatya Erhaç Havalimanı Araç Kiralama hizmetleri sunan firmalara erişerek havalimanından araçları teslim almak ve havalimanına güvenli şekilde teslim etmek oldukça kolay şekilde gerçekleşmektedir. Son dönemlerin popüler yöntemi araç kiralama ile tatilinizi eğlenceli hale getirmek elinizde.

 

Kiralık Araçların Bakımı Düzenli Yapılıyor Mu?

 

     Cadde sokak gezerek araç aramak yerine internet sitemiz üzerinden online olarak güvenli şekilde araç kiralaması gerçekleştirebilirsiniz. Kiralık araçların bakımları ve temizlikleri konusunda endişelenmeden, Malatya Havalimanı Oto Kiralama hizmetleri sunan firmalara erişiminiz ise hızlı menüler ile oldukça kolay halde. Sitemizde yer alan firmalarda temizlik hizmetleri de kolaylıkla sunuluyor. Uzun dönem kiralık araç ilanları mevcut olup hizmetlerde de müşterilere ekstra kolaylıklar sağlanmakta, indirimler ve kampanyalar düzenlenmektedir.

 

Araçların Özellikleri Hakkında

 

     Araç kiralama işlemi yapılırken sözleşme yapan ve yapmayan firmalara erişim seçenekleri de mevcut. Aracınızı Malatya Havalimanından kolaylıkla alabilirsiniz. Teslimat seçeneklerinden size en uygun olanını seçebilir, Malatya Havalimanı Araç Kiralama firmasıyla anlaştığınız yerde belirlediğiniz kiralık aracın teslimatını gerçekleştirebilirsiniz. Jetoto üzerinden araçların günlük kilometre sınırlarını öğrenebilir, taleplerinizi kiralık araç ilanları sunan firma yetkililerine sunabilirsiniz. Sitemiz üzerinden oto kiralama ilanlarına erişebilir, kiralamak istediğiniz araçların özelliklerini ve resimlerini yüksek boyutlarla görebilirsiniz. Araçların kaç kapı, kaç kişilik olduğu gibi özellikleri gördükten sonra kiralamaya hala karar vermediyseniz yıldız işaretine tıklayarak ilanı favorilere ekleyebilmek tek tuşla artık çok kolay.

 

Araç Kiralamak İsteyenlere Ekstra Hizmetler

 

     Sitemizin kullanıcılarına ve bireysel müşterilerine sunduğu diğer bir özellik de yapılan kampanyalardan kendilerini haberdar etmelerini istemeleri özelliğidir. Sitemizde yer alan firmalara eriştikten sonra aklınıza km sınırı takıldıysa sorun etmeyin. Kiralama hizmetleri sunan firma yetkilileri kiralama yapmak isteyen müşterilerine oldukça hoş görülü davranmakta, esneklikler ve özel düzenlemeler yapmaktadır. Malatya Havalimanından aracı teslim almak isteyen müşteriler arzu ettikleri ekstra bir hizmet varsa bunu da Malatya Havalimanı oto kiralama hizmeti veren firma yetkililerine sistem üzerinden iletebilirler.

     Ayrıca Malatya Havalimanı Transfer (şoförlü) , Malatya Turizm Taşımacılığı veya Malatya havalimanı personel taşımacılığı seçeneklerimizi de, eğer ihtiyaç duyarsanız, görebilirsiniz. Jetoto.com da, Malatya Havalimanı Rent A Car adına tüm seçenekleri, avantajları ve kolaylıkları bulabilmeniz mümkün.

Malatya - İlçeler
Marka
Model
Kategoriler
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Günlük Km. Sınırı
Diğer Özellikler
Teslimat Seçenekleri
Multimedya
Malatya Rentalcars
Dizel
Otomatik
2014
4
5
Battalgazi / Malatya
Araç Kirala