MEGAGARAJ | Araç Kiralama, Rent a Car, Oto - Filo Kiralama
"Araç Kiralamanın
Hızlı ve Kolay Yolu"
Araç Kategorisi
Markalar
Peugeot
Antalya
Model Yılı
ve üzeri
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Yolcu Sayısı
ve üzeri
Günlük Km. Sınırı
Diğer Özellikler
Teslimat Seçenekleri
Multimedya
Kiralık Peugeot 206 Aksu

Kiralık Peugeot 206 Aksu

ARAMA SONUÇ LİSTESİ
Pelikan Rent A Car
D
M
5
4
2010
B
/ Adrese Teslim / / Havaalanı / / Otogar /
Firma Adresi: Aksu / Antalya
FİYATA NELER DAHİL ?
FİYATA NELER DAHİL ?
Rent a Car Kasko
Zorunlu Trafik Sigortası
Havaalanı Teslim / İade
Ek Sürücü
Tüm Vergiler Dahil
EKSTRA HİZMETLER
EKSTRA HİZMETLER
Lastik Cam Far Sigortası (LCF)
5 TL
Otogar Teslim / İade
30 TL
Adrese Teslim / İade
30 TL
Bebek/Çocuk Koltuğu
5 TL
Navigasyon
5 TL
Yabancı Dil Bilen Şoför
150 TL
Bayan Müşteriye Özel Bayan Şoför
50 TL
3
Gün
79
TL / Gün
237
TL / Toplam

Antalya Aksu Oto Kiralama Firmaları Tüm Ayrıntıları İle Burada

 

     Oto kiralama için harcadığınız çabayı tatil yapmak için harcasaydınız, yıllık izniniz boşa gitmeyecek ve harika bir yaz tatili yaşamış olacaktınız. Şaka bir yana, Antalya’ ya gidip te oto kiralama firmalarını araştırmak yerine sizin için bunu yapan harika bir site ile sizin için oto kiralama firmalarını bir araya getiren bir web site ile tanışın. Antalya Aksu Oto Kiralama firmalarını sizin için, bir çatı altında toplayan jetoto.com içerisinde, istediğiniz firmanın, tüm oto kiralama bilgilerine, fiyatları da dâhil olmak üzere, ulaşma imkânına sahipsiniz. Yapmanız gereken tek şey sitenin üst kısmındaki arama bölümüne Aksu veya Antalya yazarak, kiralamak istediğiniz araç tipini ve modelini yazmak.

 

Web Site Üzerinden Araç Kiralamak

 

     Antalya Aksu Araç Kiralama firmaları site içerisinde tam tekmil bulunuyor. İstediğiniz kiralık aracı, modeli ve kiralama gün sayısını siz belirleyin. Site içerisinde firmalar teker teker tanıtılıyor. Asla bir karmaşıklık yaşamazsınız. Eğer kendi istediğiniz özel bir firma varsa adını üst kısma yazarak firmanın her türlü bilgisine ve araç filosuna ulaşabilirsiniz. Araç detaylarına girdiğiniz zaman araçların tüm özelliklerini burada görebilirsiniz. Sayfanın alt kısmında günlük araç kiralama fiyatları bir aylığa kadar tanıtılıyor. Ayrıca hafta sonu araç kiralama paketleri var. Bunlarda hemen araç kiralama fiyatlarının alt kısmında yer alıyor.

 

Şehir İçi ve Şehir Dışı Kiralama Seçenekleri

 

     Aksu Rent A Car firmalarının şehir içi ve şehirlerarası kiralama seçenekleri, havaalanı, otogar ve adrese teslim seçenekleri dahil her şeyi sitemizde bulabilirsiniz. Bu tarz firmaların tanıtımlarının alt kısmında şehir içi ve şehirlerarası seçenekleri bulunuyor. Firmaların araç filo tanıtımlarında istediğiniz kiralık aracı bulabilmek için, aracın model ve markasını sol taraftaki arama bölümüne yazmanız gerekiyor. Bu küçük işlem sonunda istediğiniz nitelikteki tüm araçlar firmaları ile birlikte karşınıza çıkacak. Bu araçların tüm özelliklerini, günlük haftalık ve aylık kiralama ücretlerini tüm detayları ile birlikte görebileceksiniz. Eğer aracın tek bir firma tarafından tanıtılmasını istiyorsanız, üst kısma firma adını yazmanız gerekiyor. Fiyat kısmında fiyatlara nelerin dahil olduğu, ücret hizmetleri, araç kiralama koşulları gibi firmanın belirtilmesini istediği her türlü ayrıntıyı ilanların veya Aksu Araç Kiralama firmalarının sayfalarında bulabilirsiniz.

     Dilerseniz belirlemiş olduğunuz her hangi kiralık araç marka veya modelini, tüm Antalya için aratabilirsiniz. Örneğin Antalya’da ki tüm kiralık Mercedes marka kiralık araçlar için, ‘Mercedes Kiralama Antalya’ tıklayabilirsiniz. Tabiki hemen hemen tüm marka ve modelleri aynı şekilde jetoto.com da aratabilirsiniz.

 

Antalya - İlçeler
Marka
Model
Kategoriler
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Günlük Km. Sınırı
Diğer Özellikler
Teslimat Seçenekleri
Multimedya
Pelikan Rent A Car
Dizel
Manuel
2010
4
5
Aksu / Antalya
Araç Kirala