MEGAGARAJ | Araç Kiralama, Rent a Car, Oto - Filo Kiralama
"Araç Kiralamanın
Hızlı ve Kolay Yolu"
Araç Kategorisi
Markalar
Peugeot
İstanbul
Model Yılı
ve üzeri
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Yolcu Sayısı
ve üzeri
Günlük Km. Sınırı
Diğer Özellikler
Teslimat Seçenekleri
Multimedya
Kiralık Peugeot 301 Şişli

Kiralık Peugeot 301 Şişli

ARAMA SONUÇ LİSTESİ
2E Rent A Car
D
M
5
4
2014
250
B
/ Havaalanı /
Firma Adresi: Şişli / İstanbul
FİYATA NELER DAHİL ?
FİYATA NELER DAHİL ?
Rent a Car Kasko
Zorunlu Trafik Sigortası
Havaalanı Teslim / İade
Tüm Vergiler Dahil
EKSTRA HİZMETLER
EKSTRA HİZMETLER
Ek Sürücü
10 TL
Bebek/Çocuk Koltuğu
15 TL
Navigasyon
8 TL
3
Gün
84
TL / Gün
250
TL / Toplam
Lizar Rent A Car
D
M
5
5
2015
B
/ Adrese Teslim / / Havaalanı / / Otogar /
Firma Adresi: Atatürk Havalimanı / İstanbul
FİYATA NELER DAHİL ?
FİYATA NELER DAHİL ?
Rent a Car Kasko
Zorunlu Trafik Sigortası
Havaalanı Teslim / İade
Otogar Teslim / İade
Tüm Vergiler Dahil
EKSTRA HİZMETLER
EKSTRA HİZMETLER
Adrese Teslim / İade
20 TL
Ek Sürücü
10 TL
HGS
5 TL
3
Gün
67
TL / Gün
200
TL / Toplam

Şişli Rent a Car

 

     İster iş ister tatil amaçlı olsun, seyahatlerimizde kiralık araç ihtiyacı duyduğumuzda hizmet veren pek çok firma bulabilmekteyiz. Ancak bu firmalar arasında, bize en uygun hizmeti verecek konuma sahip olanı bulmak, biraz vakit kaybettirebilir.

     İşte bu noktada sitemiz size, pek çok Şişli Rent A Car firmasına kolaylıkla ulaşma imkanı sunmaktadır. Üyemiz olan İstanbul oto kiralama firmalarına ait zengin araç filoları arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçmek çok kolay.

     İstanbul gibi büyükşehirlerde hizmet alacağınız firmanın konumu önemlidir. İstanbul’un en saygın ve en güzel semtlerinden biri olan Şişli rent a car firmaları arasından aradığınız araca en doğru fiyatlarla ulaşabilmenizi görev saymaktayız.

 

En Seçkin Firmaları Sizlerle Buluşturuyoruz

 

     En seçkin Şişli kiralık oto firmalarının, sitemize üyeliği bulunmaktadır. Geniş firma ve araç yelpazesi ile aradığınız her özelliğe uygun bir araç mutlaka bulabileceğiniz sitemiz üzerinden, Şişli Araç Kiralama firmalara ait bilgilere ve araç kiralama detaylarına ulaşabilmeniz mümkündür. Veya isterseniz belirli bir marka ve modeldeki, İstanbul çapında, kiralık araçları bir arada görebilirsiniz. Örneğin İstanbul’da kiralık Ford marka tüm kiralık araçlarFord Kiralık Araba İstanbul’ veya İstanbul’da ki tüm kiralık Dacia marka kiralık araçları, ‘Dacia kiralama İstanbul’ linklerinden sıralayabilirsiniz. Ve tabiki diğer marka ve modelleri de, filtreleme seçeneklerimiz arasında görebilirsiniz.

     Araçlara dair her türlü detayın yer aldığı sayfada, araçlara ait renk, model, yıl gibi bilgilerin yanında, kiralama şartları, ek hizmet bilgileri de bulunmaktadır. Kiralamak istediğiniz gün sayısına göre sizlere toplam maliyetini sunan şeffaf bir çalışma sistemi ile merak ettiğiniz her bilgiyi paylaşmaktayız.

 

En Doğru Sonuçlarla İhtiyacınız Olan Her şey Burada

 

     Şişli’de ofisleri bulunan rent a car firmaları haricinde, Şişli ve çevresinde hizmet veren tüm İstanbul oto kiralama firmalarını bulabileceğiniz sayfa üzerinden ihtiyacınıza uygun aracı hızla bulma için sıralama sonuçlarını getirerek doğru fiyat ve ürün kıyaslaması yapmak çok kolay olacaktır.

     Aradığınız Şişli Rent A Car firması ve aracı bulduğunuzda çok hızlı bir şekilde kiralama işlemini aracısız olarak firmamız ile görüşerek yapabilirsisiniz. Kiralık araçların adrese teslim seçeneklerinin olduğunu da göz önünde bulundurarak tercihlerinizi yapmanızı tavsiye ederiz. Adrese, havalimanına, otogara teslim seçeneklerini yine filtreleme sütunumuzda ve özel arama seçeneklerimiz arasında bulabilirsiniz.

     Almak istediğiniz hizmet Uzun Süreli Araç Kiralama, Filo Kiralama, VİP Araç Kiralama, Havaalanı Transfer ise, bakmanız gereken bölümümüz ‘Online Teklif Al’dır.

 

Çözüm Odaklı Çalışma Prensibi

 

      İş ortaklarımız olarak gördüğümüz Şişli araç kiralama firmaları ile müşteriler arasında güvenilir ve hızlı bir bağ kurmak için çözüm odaklı çalışmaktayız.  Özel teklif almak istediğiniz durumlarda da sizlere yardımcı olabilmekteyiz.

     İhtiyaç sahiplerine zamandan tasarruf ve kolay ulaşım imkanları ulaştırarak araç kiralama sektörünü bir üst noktaya taşıyarak yaygınlaştırmak önceliklerimiz arasında bulunmaktadır.

 

İstanbul - İlçeler
Marka
Model
Kategoriler
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Günlük Km. Sınırı
Diğer Özellikler
Teslimat Seçenekleri
Multimedya
2E Rent A Car
Dizel
Manuel
2014
4
5
Şişli / İstanbul
Araç Kirala
Lizar Rent A Car
Dizel
Manuel
2015
5
5
Atatürk Havalimanı / İstanbul
Araç Kirala