MEGAGARAJ | Araç Kiralama, Rent a Car, Oto - Filo Kiralama
"Araç Kiralamanın
Hızlı ve Kolay Yolu"
Araç Kategorisi
Markalar
Peugeot
İstanbul
Model Yılı
ve üzeri
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Yolcu Sayısı
ve üzeri
Günlük Km. Sınırı
Diğer Özellikler
Teslimat Seçenekleri
Multimedya
Kiralık Peugeot 508 Pendik

Kiralık Peugeot 508 Pendik

ARAMA SONUÇ LİSTESİ
Cargrante
D
YO
5
4
2013
300
B
/ Adrese Teslim / / Havaalanı / / Otogar /
Firma Adresi: Sabiha Gökçen Havalimanı / İstanbul
FİYATA NELER DAHİL ?
FİYATA NELER DAHİL ?
Rent a Car Kasko
Zorunlu Trafik Sigortası
Havaalanı Teslim / İade
Tüm Vergiler Dahil
EKSTRA HİZMETLER
EKSTRA HİZMETLER
Mini Hasar Sigortası
10 TL
Lastik Cam Far Sigortası (LCF)
10 TL
Hırsızlık Sigortası (TP)
10 TL
Tam Kaza Sigortası (Top Cover CDW)
20 TL
Otogar Teslim / İade
50 TL
Adrese Teslim / İade
50 TL
Tek Yön Teslim (Şehir Dışı)
Sorunuz
Ek Sürücü
10 TL
Bebek/Çocuk Koltuğu
15 TL
Navigasyon
15 TL
OGS
5 TL
KAMPANYALAR KAMPANYALAR
KAMPANYALAR
Havalimanı Muşterileri %10 İndirim!
Arkadaşını Getir %15 İndirim!
Şimdi Öde Kazan %20 İndirim!
3
Gün
100
TL / Gün
300
TL / Toplam

Pendik Araç Kiralama

 

     Araç kiralama sektörü son zamanlarda büyük bir gelişme göstermiştir. Birçok kişi Pendik Araç Kiralama ile ilgili ulaşım sorunlarına, tüm İstanbul’da olduğu gibi jetoto.com ile çözüm getirmektedir. Araç kiralama sektörünün gelişmesiyle birlikte gerçekleşen rekabette büyük oranda artış göstermiştir. Birçok firma çeşitli indirim ve özel fırsatlar sağlamak suretiyle uygun fiyatlarla araç kiralama hizmeti yürütmektedir.

     İnternet sitemiz birçok araç kiralama firmasını bünyesinde buluşturan önemli bir platformdur. İstanbul’da yer alan araç kiralama firmalarına internet sitemiz üzerinden ulaşabilir ve hemen aracınızı kiralamak için rezervasyon işlemlerine başlayabilirsiniz.

     Pendik araç kiralama sayesinde Anadolu yakasında kolaylıkla araç kiralayabilirsiniz. Sadece kişiler değil büyük şirketlerde araç filosunu kiralık araç şirketleri vasıtasıyla oluşturmaktadır.

 

Kaliteli Ve Güvenilir Araç Kiralama Hizmeti

 

     Herkesin yakından takip ettiği araç kiralama sektöründe doğru firmaları seçmek çok önemlidir. Bu nedenle sitemiz sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunabilmek için işinde profesyonel Pendik Oto Kiralama firmalarıyla çalışmaktadır. 

     İnternet sitemizde yer alan oto kiralama firmaları bünyesinde bulunan araçlar puanlandırılır. Bu sayede araçların almış oldukları puanlara istinaden ne kadar beğenildiğini ve tercih edildiğini ölçme fırsatına sahip olabilirsiniz. 

     Düşük puana sahip araçların tedarikçileri sitemizin listesinde yer almaz. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti olduğu için kaliteli ve güvenilir firmalarla çalışmaya özen göstermekteyiz.

     Hem müşterilerin hem de araç kiralama firmalarının buluştuğu portalımızı ziyaret ederek aradığınız özelliklere uygun araçları kısa süre içerisinde kiralama fırsatına sahip olabilirsiniz.

 

Kiralık Araç Modelleri

 

     Kiralık araç firmaları ile müşterilerin yer aldığı internet sitemiz üzerinden her marka aracı rahatlıkla bulma fırsatına sahip olabilirsiniz. Kiralık araç sektöründe hizmette bulunan firmalar yeni araçlar kullanmaya özen göstermektedir.

     Bakımları düzenli olarak yapılan araçların güvenilir olması bizim için çok önemlidir.  Kiralık araçlar arasında her marka aracı rahatlıkla bulma fırsatına sahip olabilirsiniz. Ayrıca lüks araç sınıfı kategorisinde yer alan araç modelleri araç kiralama işlemleri bünyesinde önemli bir yere sahiptir.

     Üst segment araçları kiralama imkanı sunan internet sitemiz aracılığıyla aradığınız tüm özelliklere sahip araçlara kolay bir şekilde ulaşabilir ve anında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İstanbul - İlçeler
Marka
Model
Kategoriler
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Günlük Km. Sınırı
Diğer Özellikler
Teslimat Seçenekleri
Multimedya
Cargrante
Dizel
Yarı Otomatik
2013
4
5
Sabiha Gökçen Havalimanı / İstanbul
Araç Kirala