MEGAGARAJ | Araç Kiralama, Rent a Car, Oto - Filo Kiralama
"Araç Kiralamanın
Hızlı ve Kolay Yolu"
Araç Kategorisi
Markalar
Peugeot
İzmir
Model Yılı
ve üzeri
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Yolcu Sayısı
ve üzeri
Günlük Km. Sınırı
Diğer Özellikler
Teslimat Seçenekleri
Multimedya
Kiralık Peugeot 508 Gaziemir

Kiralık Peugeot 508 Gaziemir

ARAMA SONUÇ LİSTESİ
Mavi Rent a car
D
YO
5
4
2015
200
S
/ Adrese Teslim / / Havaalanı / / Otogar /
Firma Adresi: Gaziemir / İzmir
FİYATA NELER DAHİL ?
FİYATA NELER DAHİL ?
Rent a Car Kasko
Zorunlu Trafik Sigortası
Hırsızlık Sigortası (TP)
Havaalanı Teslim / İade
Ek Sürücü
7/24 Yol Yardım
Tüm Vergiler Dahil
EKSTRA HİZMETLER
EKSTRA HİZMETLER
Mini Hasar Sigortası
30 TL
Lastik Cam Far Sigortası (LCF)
20 TL
Tam Kaza Sigortası (Top Cover CDW)
50 TL
Otogar Teslim / İade
60 TL
Adrese Teslim / İade
100 TL
Tek Yön Teslim (Şehir Dışı)
Sorunuz
Bebek/Çocuk Koltuğu
10 TL
Navigasyon
10 TL
HGS
5 TL
Şoför
100 TL
Rehber
500 TL
Bayan Müşteriye Özel Bayan Şoför
200 TL
3
Gün
300
TL / Gün
900
TL / Toplam

Gaziemir Rent A Car

 

     Ege’nin incisi İzmir’in büyük ilçelerinden, aynı zamanda İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nın da bulunduğu Gaziemir’e yolunuz düşerse ulaşım sizin için sorun olmayacak. Sanayi, ticaret, alışveriş ve askeri tesislerin konumlandığı Gaziemir’de İzmir Fuar Kompleksi, Ege Serbest Ticaret bölgesi ve Türkiye’nin uzay kampı hemen dikkat çekiyor.

     Yani ister iş amaçlı olsun ister gezi amaçlı, bir şekilde bu ilçeye uğranıyor. Trafik yoğun, nüfus fazla. Böyle bir seyahat için en pratik çözümü ise size Gaziemir Rent A Car firmaları sunuyor.

     Zaten özellikle iş seyahatlerinde kiralık araba kullanmak çok daha tercih edilir bir hale geldi. Hizmet sektörü içinde çalışan Gaziemir araç kiralama firmaları ulaşım açısından her yerde büyük kolaylıklar sağlıyorlar.

 

Kiralamadaki Seçenekleriniz

 

     Artık internette kiralık arabaları incelerken bile zaman kaybetmek insanlar için büyük bir külfet. Bu külfeti gidermek için kurulan jetoto.com formatı ile sizlere bütün İzmir Rent A Car firmalarını ve doğal olarak Gaziemir Rent A Car firmalarını da toplu olarak gösteriyor.

     Bu şekilde inceleme yapabileceğiniz gibi aradığınız marka ve özellikte aracı seçenekler arasında filtreleme yaparak da bulabilirsiniz. Mini, orta, lüks ve arazi diye sınıflanan araç kategorisi, markalar, aracın model yılı, yakıt tipi, vites tipi, yolcu sayısı gibi filtreleme seçeneklerine cevap verecek sayıda kiralık araç bulmanız mümkün.

     Ayrıca aracınızın teslimat seçeneklerini de dikkatlice inceleyin. Havaalanı teslim (İzmir Adnan Menderes Havalimanı teslim), otogar teslim, adrese teslim seçenekleri işinizi daha da kolaylaştıracak.

     Veya İzmir’de ki istediğiniz bir marka ve model kiralık aracı ve o belirlediğiniz kiralık araca sahip İzmir ve Gaziemir Araç Kiralama firmalarını toplu olarak görmek ister miydiniz? Bu isteğiniz jetoto.com ile mümkün. Hemen size birkaç örnek; Kiralık BMW İzmir’ , ‘Mercedes Kiralama İzmir Havaalanı’ , ‘Fiat Kiralama Gaziemir’ seçeneklerine tıklayabilirsiniz. Diğer marka ve modeller için sol tarafta yer alan filtreleme seçeneklerine bakınız.

 

Bütün Teklifler Size Sunulacak

 

     Kiralık araç hizmetini çok pratik halde sizlere sunan jetoto.com sitesinde bütün bunlardan başka Online Teklif Al bölümü ve istediğiniz araç kiralama hizmetine dair formu kullanarak, jetoto.com üyesi bütün İzmir Rent A Car firmalarının size uygun olarak vereceği tekliflere de ulaşabilirsiniz.

     Formdaki istekleriniz hemen İzmir ve Gaziemir Rent A Car firmalarına ulaştırılacak ve gelen teklifler de size online olarak sunulacaktır. Bu iletişim hizmetinin ücretsiz olduğunu ve site tarafından herhangi bir komisyon alınmadan yapıldığını söylemekten gurur duyarız. Yine örnek verecek olursak İzmir Filo Kiralama firmalarına buradan ulaşabilirsiniz.

     VIP araç kiralama, filo kiralama, havaalanı transferi, şehir içi veya şehir dışı şoförlü transfer, turizm taşımacılığı ve daha birçok hizmeti sitemizde bulabilirsiniz. İzmir ve Gaziemir rent a car firmaları sizin dolduracağınız hizmet isteklerinizi beklemektedirler.

     İnternetin hayatımızı ne kadar kolaylaştırdığı ve gerekli bilgiye ulaşmanın ne kadar hızlandığı gibi fikirler işin burasında aklınızdan geçiyor. Jetoto.com olarak sizlere İyi yolculuklar dileriz.

İzmir - İlçeler
Marka
Model
Kategoriler
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Günlük Km. Sınırı
Diğer Özellikler
Teslimat Seçenekleri
Multimedya
Mavi Rent a car
Dizel
Yarı Otomatik
2015
4
5
Gaziemir / İzmir
Araç Kirala