MEGAGARAJ | Araç Kiralama, Rent a Car, Oto - Filo Kiralama
"Araç Kiralamanın
Hızlı ve Kolay Yolu"
Araç Kategorisi
Markalar
Renault
İstanbul
Model Yılı
ve üzeri
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Yolcu Sayısı
ve üzeri
Günlük Km. Sınırı
Diğer Özellikler
Teslimat Seçenekleri
Multimedya
Kiralık Renault Megane Tuzla

Kiralık Renault Megane Tuzla

ARAMA SONUÇ LİSTESİ
Garrage Rent A Car
L
M
5
5
2009
250
G
/ Adrese Teslim /
Firma Adresi: Kartal / İstanbul
FİYATA NELER DAHİL ?
FİYATA NELER DAHİL ?
Full Kasko
Zorunlu Trafik Sigortası
Adrese Teslim / İade
Tüm Vergiler Dahil
EKSTRA HİZMETLER
EKSTRA HİZMETLER
3
Gün
100
TL / Gün
300
TL / Toplam

Tuzla Rent a Car

 

     İstanbul’un dış kesimlerinde kalan semtlerinden biri olan Tuzla, iş hacmi nedeniyle, özellikle dışarıdan ziyaretçilere açık bir bölgedir. Tuzla’da yaşayıp şehrin başka yerlerinde işi olan veya Tuzla’ya yolu düşenler için en pratik ve hızlı çözüm, araç kiralamadır.

     Tuzla kiralık araç hizmeti veren firmalar arasında tercih yaparken ihtiyaca en uygun seçenekleri sitemiz üzerinden değerlendirebilirsiniz. Tuzla’da ofisi olan firmaların yanında çevre semtlerden de bu bölgede hizmet veren firmaların sıralandığı sayfamızda önceliğinize göre sıralama seçeneğinde bulunarak hızlı bir tercih yapabilir, zaman kazanabilirsiniz.

 

Amacımız Hayatı Kolaylaştırmak

 

     Jetoto.com üyesi olan İstanbul ve Tuzla Rent a Car firmalarıyla beraber hayatınızı kolaylaştırmayı hedefleyen çözümleri sunuyoruz. Tamamen şeffaf bilgi paylaşan ve ayrıntılı tanıtım sayfalarımızda, araçlara ait bilgilere, firmanın çalışma koşullarına dair merak ettiğiniz her şeyi bulabilmektesiniz.

     İstediğiniz özelliklerde bir aracı birden fazla Tuzla rent a car firmaları üzerinden kıyaslayarak sizin için en hesaplı ve uygun olanı seçebilmektesiniz.

      Hizmet almak istediğiniz ek özelliklere göre bu hizmeti sunabilecek firmaları yine sitemiz üzerinden bulabilmektesiniz. Firmanın size sunacağı ücrete dahil ve ek ücretli hizmetler hakkında açık ve doğru bilgileri bulabilirsiniz. İstanbul’da istediğiniz marka kiralık otomobilleri aynı anda görebilirsiniz. İstanbul’da kiralık Ford marka araçlar için Ford kiralama İstanbul’ , kiralık Renault marka araçları görmek için ‘Kiralık Renault İstanbul’, kiralık Peugeot marka araçlar için ‘Peugeot araba kiralama İstanbul’ linklerine tıklayabilirsiniz. Diğer marka ve modeller için filtreleme seçeneklerimize bakınız.

 

Her İhtiyaca Göre Bir Araç Mutlaka Var

 

     Özel arama motoru sayesinde, tam olarak ihtiyacınız olan aracı yüzlerce seçenek arasından tek seferde bulabiliyor olmanıza sizde şaşıracaksınız.  

     Araç özellikleri; vites türü, araç tipi, markası, modeli, sigorta durumu, aracın teslim yeri hizmeti, hatta rengini bile belirleyerek nokta atışı yapma imkanına sahipsiniz.

     Pek çok siteye teker teker bakmanın yükünden sizi kurtararak, zaman kazandırmayı hedefleyen sitemiz, üyesi olan Tuzla oto kiralama firmalardan her hangi bir komisyon talep etmemektedir. Bu sebeple, en iyi fiyatlarla müşterilerine bizim aracılığımızla hizmet etmelerini sağlamaktayız.

 

Aracınızı Kiralamanın Kolay Yolu

 

     Türkiye’nin en büyük tersanesinin bulunduğu ve köklü bir tarihe sahip Tuzla’da, pek çok özel ve devlet üniversitesinin kampüsünün yer alması ve yaşam alanı olarak son yıllarda oldukça tercih edilmesi semtin gelişmesine büyük katkı sağlamıştır.

     Hangi sebeple yolunuz düşerse düşsün Tuzla da gezip görebileceğiniz tarihi güzellikleri ve yaşam alanlarını jetoto.com un Tuzla Rent A Car firmaları sayesinde, ihtiyacınıza uygun fiyata kiraladığınız aracınızla gezip görmeniz mümkün. 

İstanbul - İlçeler
Marka
Model
Kategoriler
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Günlük Km. Sınırı
Diğer Özellikler
Teslimat Seçenekleri
Multimedya
Garrage Rent A Car
LPG
Manuel
2009
5
5
Kartal / İstanbul
Araç Kirala