MEGAGARAJ | Araç Kiralama, Rent a Car, Oto - Filo Kiralama
"Araç Kiralamanın
Hızlı ve Kolay Yolu"
Araç Kategorisi
Markalar
Renault
İzmir
Model Yılı
ve üzeri
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Yolcu Sayısı
ve üzeri
Günlük Km. Sınırı
Diğer Özellikler
Teslimat Seçenekleri
Multimedya
Kiralık Renault Megane Bornova

Kiralık Renault Megane Bornova

ARAMA SONUÇ LİSTESİ
MGN FİLO KİRALAMA
D
O
4
5
2013
300
L
/ Adrese Teslim / / Havaalanı / / Otogar /
Firma Adresi: Bornova / İzmir
FİYATA NELER DAHİL ?
FİYATA NELER DAHİL ?
Full Kasko
Zorunlu Trafik Sigortası
Havaalanı Teslim / İade
Otogar Teslim / İade
Adrese Teslim / İade
Bayan Müşteriye Özel Bayan Şoför
Tüm Vergiler Dahil
EKSTRA HİZMETLER
EKSTRA HİZMETLER
Tek Yön Teslim (Şehir Dışı)
Sorunuz
3
Gün
175
TL / Gün
525
TL / Toplam
Yiğit Rent A Car İzmir
D
O
4
5
2016
3500
K
/ Havaalanı / / Otogar /
Firma Adresi: Bayraklı / İzmir
FİYATA NELER DAHİL ?
FİYATA NELER DAHİL ?
Rent a Car Kasko
Zorunlu Trafik Sigortası
Havaalanı Teslim / İade
Otogar Teslim / İade
Bebek/Çocuk Koltuğu
Navigasyon
HGS
OGS
Tüm Vergiler Dahil
EKSTRA HİZMETLER
EKSTRA HİZMETLER
KAMPANYALAR KAMPANYALAR
KAMPANYALAR
Kamu Personeli %10 İndirim!
Sağlık Personeli %10 İndirim!
Askeri Personel %10 İndirim!
Öğretmen %10 İndirim!
Öğretmen %10 İndirim!
3
Gün
215
TL / Gün
645
TL / Toplam

İzmir Bornova Oto Kiralama Firmaları

 

     Online araç kiralama hizmeti sunan internet sitemizin geniş araç filosunu inceleyerek  kendi ihtiyacınıza uygun araçları kiralayabilirsiniz. Üst segment araçların da yer aldığı online kiralık araç bulmaya yarayan sitemiz ile maliyetinizi düşürebilir ve tüm Türkiye, İzmir’de olduğu gibi, Bornova Oto Kiralama olarak ta, hemen aracınızı kiralayabilirsiniz.

     İnternet sitemiz bünyesinde çok araç kiralama firması tek portalda buluşuyor.  İzmir araç kiralama firmalarının buluştuğu internet sitemiz sayesinde aradığınız araçlar, adrese teslim seçenekleriyle, ayağınıza kadar geliyor. Sizler yorulmadan kiralamak istediğiniz araçları belirlemeniz yeterlidir.

     Adresinize teslim edilen kiralık araçlar sayesinde işlerinizin aksamasının önüne geçilmektedir.   Kiralık araç sitemizi ziyaret ederek, sitemizin üyesi İzmir Bornova rent a car firmalarımızla görüşerek, hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sitemiz üzerinden Bornova merkez rent a car, Özkanlar, Çamdibi, Altındağ, İzmir Otogar, Küçükpark araç kiralama firmaları ve  diğer İzmir Oto Kiralama firmalarına da göz gezdirebilir ve firmaların kiralık araç filolarını anında görüntüleyebilirsiniz.

 

Kolay Araç Kiralama Hizmeti Satın Alabilirsiniz

 

     İnternet üzerinden araç kiralama hizmeti sunan internet sitemiz sayesinde, aradığınız kiralık aracı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Tüm Türkiye’de hizmet veren kiralık araç portalımız hem kiralık araç arayanlar hem de araç kiralayan firmalar için çok önemli bir yere sahiptir. 

     Araç kiralama hizmeti sunan firmalar sitemiz üzerinden kolaylıkla müşteri bulabilmekte ve kiralık araçlarını kısa bir süre içerisinde kiralayabilmektedir. Online araç kiralama hizmeti sayesinde hızlı ve kaliteli bir araç kiralama hizmeti sunulmaktadır.

     Online araç kiralama sitemizin alt yapısı sayesinde kiralık araçların müsaitlik durumunu görme fırsatına sahip olabilir ve Bornova’da araç kiralayan firmaların, kiralık araç filolarını inceleme fırsatına sahip olabilirsiniz.

 

Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekmektedir?

 

     Araç kiralarken, araç kiralama koşullarının öğrenilmesi çok önemli bir yere sahiptir. Araç kiralama faaliyeti yürüten internet sitemiz bünyesinde yer alan firmalarda kiralama koşulları firmaların kendi sayfalarında bulunmaktadır. İstediğiniz kiralık araca karar vermeden önce bu sayfaları da gözden geçirmenizde fayda vardır.

     Bu sayede araç kiralayacak kişiler güvenilir bir şekilde araç kiralama hizmeti alabilmektedir.    Araç kiralama konusunda artan rekabetle birlikte oluşan karmaşıklığın önüne geçmek isteyen sitemiz, sizlere Bornova’daki kiralık araçları en kolay ve pratik yolla sunmak için çalışmaktadır.

     İnternet sitemiz bünyesinde bulunan araç kiralama firmaları sayesinde kolay bir şekilde seçiminizi yapar, sitemizde yer alan İzmir Bornova rent a car fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek, rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. İstediğiniz zaman rezervasyonunuzu iptal ettirebilir veya değiştirebilirsiniz.  Kolay bir şekilde kiralık araç bulmak, tüm Türkiye ve İzmir’de olduğu gibi Bornova’da da, JETOTO sayesinde mümkün. 

İzmir - İlçeler
Marka
Model
Kategoriler
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Günlük Km. Sınırı
Diğer Özellikler
Teslimat Seçenekleri
Multimedya
MGN FİLO KİRALAMA
Dizel
Otomatik
2013
5
4
Bornova / İzmir
Araç Kirala
Yiğit Rent A Car İzmir
Dizel
Otomatik
2016
5
4
Bayraklı / İzmir
Araç Kirala