MEGAGARAJ | Araç Kiralama, Rent a Car, Oto - Filo Kiralama
"Araç Kiralamanın
Hızlı ve Kolay Yolu"
Araç Kategorisi
Markalar
Rize
Model Yılı
ve üzeri
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Yolcu Sayısı
ve üzeri
Günlük Km. Sınırı
Diğer Özellikler
Teslimat Seçenekleri
Multimedya
Rize Rent a Car

Rize Rent a Car

ARAMA SONUÇ LİSTESİ
KAKŞİ TUR TURİZM OTO KİRALAMA TİC LTD.ŞTİ
B
M
5
4
2015
B
/ Adrese Teslim / / Havaalanı / / Otogar /
Firma Adresi: Rize / Rize
FİYATA NELER DAHİL ?
FİYATA NELER DAHİL ?
Rent a Car Kasko
Zorunlu Trafik Sigortası
Tüm Vergiler Dahil
EKSTRA HİZMETLER
EKSTRA HİZMETLER
Mini Hasar Sigortası
50 TL
Havaalanı Teslim / İade
100 TL
Otogar Teslim / İade
20 TL
Adrese Teslim / İade
20 TL
KAMPANYALAR KAMPANYALAR
KAMPANYALAR
KAMU PERSONELİNE %10 İndirim!
5 Gün Kiralayana +1 Gün Bedava %1 İndirim!
3 Yıl Filo Kiralamalarda %45 İndirim!
3
Gün
120
TL / Gün
360
TL / Toplam

Karadenizin Gözbebeği Rize’de Jetoto.Com İle Araçsız Kalmayın

     

     Doğu Karadeniz’in en çok ziyaret edilen şehirlerinden olan Rize’ye yolunuz düştüyse özgürce gezmek için araç ihtiyacınıza dair her türlü çözüme jetoto.com üzerinden ulaşabilirsiniz. İster günübirlik ister uzun süreli araç ihtiyaçlarınızda en seçkin Rize Araba Kiralama firmaları bu adreste bir araya gelmektedir.

 

Rize Araç Kiralama Firmaları Ve Sizleri Ortak Platformda Birleştiriyoruz

     

     Türkiye’nin her yerinden binlerce rent a car firmasının üye olduğu jetoto.com doğrudan araç kiralama yapmamakta, bu sektörde hizmet veren firmaları tek çatı altında toplayarak siz müşterilerine hızlı ve kolay bir erişim hizmeti sunmaktadır.

     Hiçbir üyemizden komisyon almadığımız gibi sizlerden de ücret talebinde bulunmamaktayız.  Jetoto.com olarak amacımız, araç kiralama firmaları ile potansiyel müşterilerini hızlı bir şekilde bir araya getirerek sektörün hızlı bir gelişim kazanmasına katkı sağlamaktır.

 

Rize’ye Gitmeden İhtiyacınıza Uygun Aracı Bulun

     

     Rize’de Araç Kiralama ihtiyacı duyduğunuzda tek yapmanız gereken arama motorundan Rize şehrini seçmek. Karşınıza çıkacak liste ile size en uygun aracı daha hızlı bulabilmeniz için akıllı sıralama yapabilir veya filtreleme yöntemi ile arzu ettiğiniz marka ve model üzerinden filtreleme uygulayabilirsiniz.

     Oldukça şeffaf bir bilgilendirme ile ihtiyacınız olan her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Araçlara ve kiralama işlemlerine dair bilgilerin detaylı olarak yer aldığı ilanlarda kiralama bedeli ve firmaya ait irtibat bilgileri de sunularak aklınıza takılan konularda iletişime geçebilme imkanı verilmektedir.

 

İndirim Ve Kampanyalardan Faydalanarak Avantajları Yakalayın

     

     Özel arama bölümünden ihtiyacınıza yönelik aracı çok daha hızlı bulma imkanına sahipsiniz. Örneğin; Rize yaylalarına yapacağınız seyahatleri kolaylaştıracak SUV/arazi tipi bir aracı dilediğiniz marka, model, yıl, renk gibi seçeneklerle sınırlandırabilir ve tam olarak ihtiyacınız olan aracı temin edebileceğiniz firmalara ulaşabilirsiniz.

     Firmaların dönemsel veya tam zamanlı gerçekleştirdikleri kampanyalardan ve indirimlerden yararlanmak için de yine özel arama alanından faydalanabilirsiniz. Örneğin; kamu personeline, öğrencilere, şirketlere yapılan indirimlerden faydalanabilir veya sevgiler günü, ramazan bayramı, arkadaşını getir indirimi gibi kampanyaları yakalayabilirsiniz.

     Minibüs kiralama ihtiyacı hissettiğinizde veya VIP kiralama, şoför tahsisi, turizm taşımacılığı gibi özel hizmet taleplerinizde, uzun dönem kiralama işlemi gerçekleştireceğinizde online teklif al bölümünden form doldurabilirsiniz. Sizin adınıza tüm Rize Oto Kiralama firmalarına formu ulaştırmakta ve sizlere tekliflerini iletmekteyiz.

Rize - İlçeler
Marka
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Günlük Km. Sınırı
Diğer Özellikler
Teslimat Seçenekleri
Multimedya
KAKŞİ TUR TURİZM OTO KİRALAMA TİC LTD.ŞTİ
Benzin
Manuel
2015
4
5
Rize / Rize
Araç Kirala